Forum qatnashchilari

Abdullayev Ilhom

O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Qonunchilik Palatasining Innovatsion rivojlanish, axborot siyosati va axborot texnologiyalari qo'mitasi raisi

Abdullayev Bexzod

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bo’lim boshlig’i

Abduraimov Abdurashid

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Abduraxmanova Liliya

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKMB bosh eksperti

Abrarova Nigora

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi sud-fonografiya laboratoriyasi mudiri

Abbosov Kozimjon

Namangan viloyati Yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Avezova Barno

Urganch shahar 3-sonli Davlat notarial idorasi notariusi

Azimov Mirvoxid

Tashqi ishlar vazirligi Shartnoma huquqi departamenti direktori

Azimov Farxodchon

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Azimjonov Jasurbek

Namangan viloyati Davlat soliq boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Akbarov Nodir

Yunusobod tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Aslonova Maryam

Buxoro tuman Davlat notarial idorasi notariusi

Atajanov Anvarbek

To’rtko’l tuman 1-sonli Davlat notarial idorasi katta notariusi

Alimov Sarvar

Boyovut tuman hokimligi yuriskonsulti

Amirkulov Jamshid

O’zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri davlat qo’mitasi yuridik bo’lim boshlig’i

Artikov Alijon

Sirdaryo viloyat hokimligi bosh yuriskonsulti

Arzikulov Tolaboy

Andijon shahar 1-son davlat notarial idorasi notariusi

Axmadjonov Muxammadikbolidin

Andijon viloyati Shaxrixon tuman 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Axmedov Rustam

Navoiy shahar 2-son Davlat notarial idorasi notariusi

Axmedov Abdullo

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Axmedova Dilobar

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazining inson sud-tibbiy biologik DNK laboratoriyasining rahbari

Axmedova Shaxodat

Qo`qon shahar 2-son davlat notarial idorasi notariusi

Axmedova Rakiya

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi materiallar, ashyolar va buyum kriminalistik ekspertiza labaratoriyasi mudiri

Ashurov Dilshod

Samarqand shahar 8-son Davlat notarial idorasi notariusi

Ashurov Nuritdin

Toshkent shahar Chilonzor tuman moliya bo'limi yuriskonsulti

Baxronov Anvar

Toshkent viloyati Yer tuzish va ko’chmas mulk kadastri davlat korhonasi bosh yuriskonsulti

Bababekova Shoxidaxon

Farg`ona shahar 1-son davlat notarial idorasi notariusi

Babakulov Azamat

Davlat xizmatlari agentligi Toshkent shahar boshqarmasi yuriskonsulti

Bekchanov Alisher

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi yuridik ta’minlash boshqarmasi boshlig'i

Beknazov Timur

O’zbekiston Respublikasi Mudofaa sanoati davlat qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Bilolxujayeva Shoiraxon

Toshkent shahar Olmazor tumani 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Burxanov Ulug’bek

O’zbekiston Respublikasi Madaniyat vazirligi Yuridik byurosi boshlig’i

Gaziyeva Matluba

O'zbekiston Respublikasi Markaziy banki Yuridik department boshlig’i o’rinbosari

Gaipov Torebek

Qoraqalpog'iston Respublikasi Yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi bosh maslahatchisi

Gaynazarov Aripjon

Yakkasaroy tumani Moliya bo'limi yuriskonsulti

Galipshin Nail

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligining EKMB boshlig’i

Gafurov Rustam

O'zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi Akademiyasi rahbarining birinchi o'rinbosari

Davlatov Muhtorjon

Xorazm viloyati investitsiya va tashqi savdo boshqarmasi yuridik maslahatchisi

Davletov Ruslanbek

O'zbekiston Respublikasi Adliya vaziri

Davletov Shamurod

Mirzacho'l tuman xalq ta'limi bo'limi yuriskonsulti

Dadaboyev Abduraxim

Namangan viloyati Norin tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Dadaxanov Alisher

Namangan viloyat hokimligi yuriskonsulti

Jurayev Shoyadbek

Andijon tuman 2-son davlat notarial idorasi notariusi

Juvakova Mukaram

Chirichiq shaxar 3-son davlat notarial idorasi notariusi

Junayev Sherzod

Namangan viloyat Yer tuzish va ko’chmas mulk kadastr korxonasi bosh yuriskonsulti

Jurayev Tulqinjon

O’zbekiston Respublikasi Veterinariya va chorvachilikni rivojlantirish davlat qo’mitasi Yuridik bo’limi bosh yuriskonsulti

Zakirova Sevara

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Davlat xizmatlari agentligi bo’lim boshlig’i

Zoxidov Zafarjon

O’zbekistin Respublikasi Davlat aktivlarini boshqarish agentligi rahbari birinchi o’rinbosari

Ibragimov Nodir

O’zbekistin Respublikasi Markaziy banki Yuridik departamenti direktori v.b.

Ikramov Kamolidin

Namangan viloyati "DAVARHSTROYNAZORAT" inspeksiyasining huquqiy maslahatchisi

Isakov Odilbek

O'zbekiston Respublikasi Moliya vazirining o'rinbosari

Ismailova Nasiba

Shaxrisabz shahar 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Ismoilov Otabek

Namangan shaxar 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Ismoilova Shaxlo

Samarqand shahar 12-son Davlat notarial idorasi notariusi

Istamov Maxmud

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirining birinchi o'rinbosari

Yigitaliyev Farxodjon

Toshkent shahar Moliya bosh boshqarmasi Bosh yuriskonsulti

Ishmuratov Xamid

Muzrabot tuman hokimligi bosh yuristkonsulti

Kalandarov Davron

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining Xalqaro shartnomalarni huquqiy ekspertizadan o'tkazish va tashqi aloqalarni rivojlantirish boshqarmasi boshlig'i

Karimov Alisher

Adliya vazirligi Qonunchilik bosh boshqarmasi boshlig'i

Karshiyeva Shirinoy

Sirdaryo viloyati Xavos tumani notarial idorasi notariusi

Kaukishev Rashid

Qoraqalpog'iston Respublikasi Vazirlar Kengashi Bosh maslahatchisi

Karimov Musajon

Davlat xizmatlari agentligining Toshkent viloyat boshqarmasi yuriskonsulti

Karimova Maxliyo

O’zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo’mitasi department boshlig’i o’rinbosari

Kinchuk Diana

O’zbekiston Respublikasi Maktabgacha ta’lim vazirligi bosh yuriskonsulti

Kolenko Evgeniy

O'zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi akademiyasi boshlig'i

Korj Svetlana

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi iqtisod ishlari bo’yicha direktor o’rinbosari

Kulbekova Azizaxon

Namangan viloyat Davlat soliq boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Kudratov Laziz

O'zbekiston Respublikasi Investitsiya va tashqi savdo vazirining o'rinbosari

Kurbanov Maxsud

Samarqand viloyati IIB EKM boshlig’i

Kurbonov Farxod

Surxandaryo viloyati Sog’liqni saqlash boshqarmasi yuriskonsulti

Kurganova Feruza

Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi yuriskonsulti

Li Dmitriy

O'zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Loyiha boshqarish milliy agentligi direktori

Madraximova Guljaxon

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Davlat test markazi bosh maslahatchisi

Madaminova Nigora

Zangiota tuman 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Madaminov Nodirbek

Andijon shahar 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Maksudov Davron

O'zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Loyiha boshqaruvi milliy agentligi direktorining o'rinbosari

Malikov Muxividdin

Jizzax shahar 1 son Davlat notarial idorasi notariusi

Mallayev Kaxxor

Sh.Rashidov tuman moliya bo'limining huquqiy maslahatchisi

Mamatkarimova Manzura

Jizzax viloyati moliya boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Mamatkulov Shavkiddin

Sayxunobod tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Mamaxalikov Ikram

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Mamatmusayev Abdullo

Jizzah viloyat hokimligi yuriskonsulti

Masaidova Marg'uba

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Oliy attestatsiya komissiyasi yuriskonsulti

Maxmudova Zamira

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazining bo'lim boshlig'i

Maxkamov Rustam

O’zbekiston Respublikasi Moliya vazirligi Yuridik departamenti boshlig’ining o’rinbosari

Meliyev Xudayor

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Davlat test markazi huquqiy boshqarma boshlig'i

Mirzaabdullayev Muzaffar

Namangan viloyati IIB EKM boshlig’i

Mirzayev Muzaffar

Namangan shahar hokimligi yuristi

Muborakov Ja’farali

Buxoro viloyat hokimligi huquqiy boshqarmasi boshlig'i

Musayeva Zuxra

Adliya organlari va muassasalarida axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini rivojlantirish markazi yuristi

Muhammadiyev Nu'mon

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Davlat xizmat ko'rsatish agentligi direktorining o'rinbosari

Muxamedov Farrux

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Advokatlar malakasini oshirish markazi direktori

Muxammadiyev Jaloliddin

O’zbekiston Davlat san’at muzeyi yurist maslahatchisi

Muxitdinov Erkin

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi materiallar, ashyolar va buyum kriminalistik ekspertiza labaratoriyasi yetakchi mutaxassisi

Najmiddinov Botir

Guliston tuman tibbiyot birlashmasi yuriskonsulti

Nigmadjanov Uygun

O'zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi Akademiyasi rahbarining o'rinbosari

Nekov Sa’dullo

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Niyazov Voxidjon

O'zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Sud-tibbiyot va patologik anatomiya markaziy laboratoriya boshlig'i

Nodirov Anvarjon

To`raqo`rg`on tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Normatov Asilbek

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazining inson sud-tibbiy biologik DNK laboratoriyasining yetakchi mutaxassisi

Niyazov Shuxrat

Sayhunobod tumani Byudjetdan tashqari pensiya jamg’armasi bo’limi yuriskonsulti

Nuritdinov Davron

O'zbekiston Respublikasi Markaziy banki Yuridik bo'lim boshlig'i

Nuriddinov Saidolim

O'zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Sud-tibbiyot va patologik anatomiya markaziy laboratoriya sud-tibbiyot ekspertizasi boshlig'i

Normatova Nuriya

Samarqand viloyat hokimligi yuridik xizmati boshlig’i

Nosirov Bexzod

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Nurmatxojaev Xamedilloxon

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi direktori

Omanov Sanjar

Shurazak-Sirdaryo Irragatsiya tizimi boshqarmasi yuristi

Orziyev Tolibjan

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazi direktorining Moliya va iqtisod ishlari bo'yicha direktor o'rinbosari

Otajonov Xayrullo

Fargʻona viloyati Oʻzbekiston tumani hokimligi bosh yuriskonsulti

Osmanova Zulfiye

Zangiota tuman 7-son davlat notarial idorasi notariusi

Ochilov Alijon

"Adolat" davlat unitar korxonasi direktori

Pak Vyacheslav

O'zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Loyiha boshqaruvi bo'yicha milliy agentlik direktori o'rinbosari

Primov Xayrulla

O'zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligining Sud-tibbiyot va patologik anatomiya markaziy laboratoriyasida tibbiyot mutaxassisi

Rajabov Saloxiddin

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Respublika "UzEngineering" Respublika Dizayn Institutining huquqiy maslahatchisi

Ramonov Doniyor

Xorazm viloyati Uy-joy kommunal xizmat ko’rsatish boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Rasulov Sherzod

DXX Ekspert-kriminalistik laboratoriyasi eksperti

Raxmatov Baxodir

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKBM bosh mutaxassisi

Raxmanova Iroda

Urganch shahar 9-sonli Davlat notarial idorasi notariusi

Raxmonov To’lqinjon

Urganch tuman tibbiyot birlashmasi yuriskonsulti

Rixsiboev Murodilla

Tashqi ishlar vazirligi Shartnoma huquqi departamenti referenti

Raximov Sherzodbek

Jalaquduq tuman 2-son davlat notarial idorasi katta notariusi

Ruziyev Zamir

O'zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi huzuridagi “Yangi texnologiyalar” ilmiy informatsiyon markazi bosh yuriskonsulti

Rustemov Yakubjan

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi materiallar, ashyolar va buyum kriminalistik ekspertiza labaratoriyasi yetakchi mutaxassisi

Saatov Vaxid

Navoiy shahar 7-son Davlat notarial idorasi notariusi

Sagdullayev Baxodir

O'zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi direktorining o'rinbosari

Sodiqov Sanjar

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Respublika "UzEngineering" Respublika Dizayn Institutining huquqiy maslahatchisi

Saidov Avaz

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazining nazorat-metodik bo'limi boshlig'i

Saidov Risxidin

Surxandaryo viloyat Uzun tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Salomov Ulug’bek

Qashqadaryo viloyati qishloq xo'jaligi boshqarmasi yuridik bo'limi boshlig'i

Salimov Aziz

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKBM boshlig’i o’rinbosari

Salimov Atabek

Bulung’ur tuman 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Samadov Rustam

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi sud-avtotexnika ekspertiza labaratoriyasi mudiri

Safarov Jahongir

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huquqiy ta’minlash boshqarmasi boshlig'i

Sargubayeva Nargiza

Xo’jayli tuman 1-sonli Davlat notarial idorasi katta notariusi

Saribayeva Nilufar

Jizzax viloyati moliya boshqarmasi yuristkonsulti

Skvortsova Irina

O'zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Sud-tibbiyot va patologik anatomiya markaziy laboratoriyasining sud-tibbiyot laboratoriyasi boshlig'i

Siddikov Numonjon

Uzun tumani 1-sonli Davlat notarial idorasi notariusi

Soliyeva Nargiza

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi hujjatlar kriminalistik ekspertizasi laboratoriyasi mudiri

Tashkulov Akbar

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirining o’rinbosari

Tatlimuratova Zuxra

Nukus shahar 5-sonli Davlat notarial idorasi notariusi

Toirov Gofur

Samarqand Veterinariya meditsinasi instituti katta yuriskonsulti

Turayev Urazali

Sirdaryo viloyati avtomobil yo'llari hududiy boshqarmasi bosh maslahatchisi

Tursunkulov Baxodir

Namangan shaxar 6-son Davlat notarial idorasi notariusi

Tursunov Jamshid

O’zbekiston Respublikasi Maktabgacha ta’lim vazirligi bosh yuriskonsulti

Tashkulov Akmal

O’zbekiston Respublikasi Veterinariya va chorvachilikni rivojlantirish davlat qo’mitasi Yuridik bo’limi boshlig’i

Tillayev Ramz

Urgut tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Toxtabayev Oybek

Namangan viloyat davlat soliq boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Turaboyev Muxtorjon

Kosonsoy tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Turaxujaev Xalillo

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKMB bosh eksperti

Uzakov Uchkun

Oʻzbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi ilmiy ishlar boʻyicha direktor oʻrinbosari

Turmuxamedov Alisher

O’zbekiston Respublikasi Moliya vazirligi Yuridik departamenti boshlig’i

Ulugov Zafar

Respublika sud-tibbiyot ekspertizasi respublika ilmiy-amaliy markazi Toshkent shahar bo'limi boshlig'ining o'rinbosari

Umarov Botir

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Uralov Aziz

Sirdaryo viloyati veterinariya boshqarmasi bosh maslahatchisi

Uralov Akbar

Zomin tuman hokimligi yuriskonsulti

Urinov Vladimir

Xorazm viloyati yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi yuridik bo'lim boshlig'i

Urozmatov Shavkat

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi sud ekspertlarini tayyorlash bo'yicha o'quv markazining rahbari

Usmanova Umida

O’zbekiston Respublikasi Maktabgacha ta’lim vazirligi yuridik boshqarma boshlig’i

Usmanov Islomjon

Uychi tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Fayzullaev Omonulla

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi "Adolat" DUK direktorining o'rinbosari

Fattulayev Bobur

Buxoro viloyati IIB EKM boshlig’i

Fayziyeva Nargiza

Gidrometeorologiya xizmati markazi yuridik bo’limi bosh yuriskonsulti

Fayziyev Farruxjon

Xalq ta`limi vazirligi bosh yuriskonsulti

Fadeyeva Yekaterina

O’zbekison Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri davlat qo’mitasi yuriskonsulti

Xayitova Nafisa

O'zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo'mitasi bosh yuriskonsulti

Xaydarov Talip

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Xayitbayev Maxmudjon

Uchqo’rg’on tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Xakimov Baxtiyor

Yangiqo’rg’on tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Xakimov Otabek

Bektemir tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Xalikov Chori

Angor tuman hokimligi yuriskonsulti

Xamzayev Baxodir

Guliston shahar Xalq ta`limi bo`limi yuriskonsulti

Xolmuxamedov Xamidulla

O’zbekison Respublikasi Axborotlashtirish va telekommunikatsiyalar sohasida nazorat bo’yicha davlat inspeksiyasi Dasturiy mahsulotlarning mualliflik huquqlari nazorati bo’limi boshlig’i

Xolmuratov Bekzod

Muzrabot tuman hokimligi bosh mutaxassisi

Xoshimova Dilfuza

O'zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo'mitasi metodologiya boshqarmasi bosh mutaxassisi

Xudoykulov Akbar

Yangiyer shahar hokimligi bosh yuriskonsulti

Xursandov Olim

Qumqo'rg'on tuman tibbiyot birlashmasi bosh yuriskonsulti

Xushvakov Kamiljon

Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani 4-son Davlat notarial idorasi notariusi

Xalikov Umid

Farg'ona viloyati IIB EKB rahbari

Xalilova Moxichehra

Termez shahar 5-sonli Davlat notarial idorasi notariusi

Xalilov Akram

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova Respublika sud-tibbiyot ekspertizasi markazi direktori

Xamrokulov Zarif

Samarqand tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Xasanov Shavkatbek

Oʻzbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi sud ekspertlarini tayyorlash oʻquv markazi boshligʻi

Xasilov Xayrulla

Toshkent viloyati IIB EKM boshlig’i

Xoljigitov Golib

O'zbekiston Respublikasi Moliya vazirligidagi DXSH agentligi direktori

Xudayberganov Botirjon

O'zbekiston Respublikasi Geologiya va mineral resurslar davlat qo'mitasi Yuridik boshqarma boshlig'i

Tsoy Olga

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Respublika "UzEngineering" Respublika dizaynerlik institutining yuridik bo'limi mudiri

Chariyev Qaxramon

Kitob tuman Davlat notarial idorasi notariusi

Chekalin Valeriy

ДХХ Ekspert-kriminalistik laboratoriyasi rahbari

Choriyev Beruniy

O'zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Sud-tibbiyot va patologik anatomiya markaziy laboratoriya bosh shifokori (mutaxassis)

Churyakov Erkin

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertiza markazi Sud-ballistik va trasologik ekspertizasi laboratoriyasining boshlig'i

Chumarina Rimma

Chirichiq shaxar 1-son Davlat notarial idorasi notariusi

Sotimov Axadjon

Chust tuman hokimligi yuriskonsulti

Shakirov Manas

O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi bosh yuriskonsulti

Shadmankulov Sherzod

O'zbekiston Respublikasi Monopoliyaga qarshi kurashish qo'mitasi Yuridik boshqarma boshlig'i

Sheraliyev Ilxom

Toshkent IIB EKM boshlig’i

Shernazarov Shuxrat

Jizzax shahar 4-son Davlat notariat idorasi notariusi

Shodiyev Sadridin

Buxoro viloyat Qurilish sohasini nazorat qilish ispektsiyasi yuristi

Shokirov Fattox

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Davlat xizmatlari agentligi yetakchi maslahatchisi

Shomaxsudov Shoakrom

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKMB boshlig’i

Shomurodov Ma’rufjon

Sariosiyo tuman hokimligi yuriskonsulti

Shukurov Bobir

Surxondaryo viloyati avtomobil yo’llari hududiy Bosh boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Egamberdiyev Anvar

Jizzax shahri xalq ta'limi bo'limining huquqiy maslahatchisi

Elmurodov Xusan

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Davlat test markazi huquqiy boshqarma boshlig'i

Eraliyev A’zam

O’zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi bo’lim boshlig’i

Ergashev Jamaliddin

Namangan tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Ermatov Doniyor

Namangan viloyat hokimligi bosh yuriskonsulti

Eshdavlatov Baxriddin

Surxondaryo viloyat Davlat moliyaviy nazorat boshqarmasi bosh yuriskonsulti

Eshchanov Farxod

Urganch ixtisoslashtirilgan olimpiya zahiralari maktab-internati bosh yuriskonsulti

Yuldashev Shuxrat

O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi EKMB boshlig’ining birinchi o’rinbosari

Yuldasheva Dildora

Samarqand viloyati adliya boshqarmasi yetakchi maslahatchisi

Yunusov Djaxangir

O’zbekiston Respublikasi Davlat aktivlarini boshqarish agentligi rahbarining o’rinbosari

Yusupov Jamshid

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Davlat xizmatlari agentligi bo’lim boshlig’i

Yusupov Baxodir

Ko’shko’pir tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Yaminov Shuxrat

O’zbekiston Respublikasi Davlat aktivlarini boshqarish agentligi rahbari o’rinbosari

Yarov Alisher

Buxoro shahar 4-sonli Davlat notarial idorasi katta notariusi

Yaxshiboyev Sotivoldi

Mingbuloq tuman hokimligi bosh yuriskonsulti

Yax’yayev Baxromjon

ДХХ Ekspert-kriminalistik laboratoriyasi eksperti

Yax’yayev Ruzimuxammad

O’zbekiston Respublikasi Axborotlashtirish va telekommunikatsiyalar sohasida nazorat bo’yicha davlat inspeksiyasi yuridik byurosi boshlig’i

Abbasov Ulug’bek

"Namangandonmahsulotlari" AJ bosh maslahatchisi

Abdullayev Abror

“Ifoda Agro Kimyo Himoya” OAJ yuriskonsulti

Abdinazarov Abdimurod

“Surxandaryodonmahsulotlari” AJ yuridik bo’lim boshlig’i

Abdullayev Alimardon

“Mikrokreditbank” ATB yuridik boshqarma boshlig’i

Abdullayeva Ra’no

“Uzagroexportbank” ATB bosh yuriskonsulti

Abdirov Erpolat

“Trastbank” XATB yuridik bo’lim boshlig’i

Abdurasulov Ortig’ali

“Temiryo'lsug'urta” MCHJ yuridik bo’lim boshlig’i

Abdurahmonov Bahodir

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Abduraximov Amin

“O’zbekneftgaz” AJ yuridik bo’lim boshlig’i

Abrarov Shavkat

“ASIA TRANS GAS” MCHJ QK yuristi

Abilxairov Baxodir

“ASIA TRANS GAS” MCHJ QK yuristi

Avezov Umidjon

“Toshkent qishloq xo'jaligi texnikasi zavodi” AJ yuristi

Agayeva Taxmina

"Meros Cynery" MChJning yetakchi yuriskonsulti

Aziz-Kariyev Oybek

“COSCOM” MCHJ yuriskonsulti

Azimov Zafar

“Sanoat Qurilish Bank” ATB boshqaruv raisining o’rinbosari

Abdullayev Erkin

“Neftgazinvest” MCHJ yuriskonsulti

Abduxakimov Sherzod

“O’zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Abidov Kozim

“Temiryo'lsug'urta” MCHJ yuristi

Avazov Ilxom

“Sho’rchidonmahsulotlari” AJ yuristi

Akbarov Mansurbek

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Akramov Farrux

“COSCOM” MCHJ yuriskonsulti

Alibayev Alisher

"General Motors Powertrain-Uzbekistan" AJning yuridik bo'limi boshlig'i

Aliyeva Rayhona

“Qurilishmashlizing” AJ yuridik bo’limi boshlig’i

Alimov Navruzjon

“O’zagroeksportbank” ATB Boshqaruv raisi

Allamuradov Xusnutdin

“O’zbekenergo” AJ yuridik departamenti boshlig’i

Amanbayev Damir

"UzCaseService" MCHJ bosh yuriskonsulti

Aralov Azamatjon

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Aripov Bekzod

“Turonbank” yuridik xizmati direktorining o'rinbosari

Aydashev Xusan

“O’zbekenergo” AJ yuridik bo’lim boshlig’i

Aripova Saodat

“Toshkent yo’lovchi vagonlarini qurish va ta’mirlash zavodi” AJ korporativ maslahatchisi

Atabayev Erkin

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Atamirzayev Jaxonbek

"InFinBank" ATBning shartnomaviy-huquqiy ish boshqarmasi boshlig'i

Axadov Bekzod

“O`zagrosug`urta” AJ Boshqaruv raisining o’rinbosari

Axmedov Atabek

“Avtooyna” OAJ yuridik bo'lim boshlig'i

Axmedov Bexzod

"Kapitalbank" ATB yuridik bo'limi direktorining o'rinbosari

Axmedov Farzod

“ЛУКОЙЛ Узбекистан Оперейтинг Компани” MCHJ shartnomaviy-huquqiy bo’limi bosh yuriskonsulti

Axmedov Sherzod

“O’zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Axunova Dilfuza

"Ifoda Agro Kimyo Himoya" MChJ Xodimlar bilan ishlash bo'yicha menejeri

Achilov Azamat

“Navoiyazot” AJ yuriskonsulti

Bagirov Ravshan

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Beglova Al’mira

“Asklepiy” MCHJ ijrochi direktori

Badalbayev Alisher

"Jizzax-Neft" MChJ yuridik bo'limi boshlig'i

Baxriddinova Moxinur

“Buxorodonmahsulotlari” AJ nazorat inspektori

Bayzakova Diana

O'zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi qoshidagi Toshkent Xalqaro arbitraj markazi rahbari

Bekchanov Alisher

"Turkiston" xususiy aksidorlik tijorat banki yuridik bo'limi boshlig'i

Bekchanov Timur

ЛУКОЙЛ Узбекистан Оперейтинг Компани” MCHJ talabnoma-da’vo bo’limi boshlig’i

Bekkulbekov Alisher

“UZBAT AJ” QK korporativ masalalar bo’yicha maslahatchisi

Berdiyev Davron

"Sho'rtan gaz kimyo majmuasi" MCHJ yuriskonsulti

Berdimuratova Gul’naz

"Kapitalbank" ATB yuridik bo'limining Huquqiy ekspertiza bo'limi boshlig'i

Bobokeldiyev Baxriddin

“Uzpaxtasanoat” AJ bosh yuriskonsulti

Boboxonov Javoxir

“Jizzaxdon” AJ yuristkonsulti

Boltayev Elyor

“O’zagrotexsanoatxolding” AJ bosh yuriskonsulti

Bolbekov Dilshod

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Verxovix Artem

"O'zbekiston havo yo'llari" MK investitsiya va innovatsion loyihalarini amalga oshirish boshqarmasi boshlig'i

Voynikova Veronika

“Ammofos-Maxam” AJ yuriskonsulti

Voxidov Akbar

“ЛУКОЙЛ Узбекистан Оперейтинг Компани” MCHJ bosh yuriskonsulti

Gaziyev Gani

"Galla-Alteg" OAJ yuridik xizmati rahbari

Ganiyev Sherzod

“Toshkent qishloq xo'jaligi texnikasi zavodi” AJ yuridik bo'lim boshlig'i

Ganiyev Nixolbek

“Huawei, Uzbekistan” katta yuriskonsulti

Gafarov Sanjar

“O’zavtosanoat” AJ yuridik boshqarma boshlig’i

Gizatullin Rustam

“Orient Finance” XATB shartnomaviy-huquqiy bo'limi boshlig'i

Giyosov Toxir

“Do'stlikdon kombinati” yuristkonsulti

Goipov Avazjon

“Farg'onadonmahsulotlari” AJ yuriskonsulti bosh yuriskonsulti

Gulomjonova Mushtariy

“AgroBank” ATB yuridik bo'limi direktorining o'rinbosari

Davronov Nuriddin

“Bag'doddonmaxsulotlari” bosh yuriskonsulti

Dadajonov Ilhom

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Jalalov Giyoziddin

 “Asakadonmahsulotlari” AJ yuristi

Jumayev Bekzod

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Djumanazarov Sherzod

«Trastbank» yuridik departament boshlig’i

Djurayev Ilxom

"O'zEraeAlternator" qo'shma korxonasi yuriskonsulti

Djurayev Tuychi

“Toshkentdonmahsulotlari” AJ yuriskonsulti

Domnikova Anastasiya

“Adler Group Distribution” MChJ yuridik bo'limi boshlig'i

Dusmuratov Mirzanodir

"General Motors Uzbekistan" OAJ yuridik bo'limi direktori

Jalilov Toxirjon

“O`zbekoziqovqatxolding” XK Boshqaruvi raisi

Juk Mayya

“Узбекистон хаво йуллари” bosh yuriskonsulti

Jumayev Nodirjon

“Muborakneftgaz” MCHJ yuriskonsulti

Jumayeva Shaxnoza

“Navoiy kon-metallurgiya kombinati” DK yuriskonsulti

Jumaniyazov Jur’at

Urganch xalqaro aeroporti davlat unitar korxonasi bosh yuriskonsulti

Zakirov Sur’at

"Asaka" bank boshqaruvi raisining birinchi o'rinbosari

Zaripov Akbar

“Navoiydonmahsulotlari” AJ yuriskonsulti

Ibragimov Xusniddin

"Dehkanabad Potash Plant" MCHJ yuridik xizmat 1-toifali yuriskonsulti

Imamnazarova Shaxnoza

"O'zMinda" MCHJ yuridik maslahatchisi

Inamov Rasul

“O’zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Irgashev Ravshanbek

"Andijondonmaxsulotlari" AJning yuridik xizmati rahbari

Irisov Mirpulat

“Давлат белгиси” davlat ishlab chiqarish birlashmasi tashqi iqtisodiy aloqalar bo’limi boshlig’i o’rinbosari

Isakboyev Islomjon

“Uchqo’rgondonmahsulotlari” AJ yurist yordamchisi

Islomov Tulkin

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Islomova Lola

“Legalmax Intellectual Property” MCHJ bosh direktori

Ismailova Gul’nara

O'zbekiston Respublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy bankining yuridik bo'limi direktori

Ismailova Kamilla

“Asklepiy” MCHJ yuriskonsulti

Ismailov Saidbek

"O'zpaxtasanoat" aktsiyadorlik kompaniyasining yetakchi yuriskonsulti

Isxakov Yokubjon

“Sendvich Panel” MChJ yuriskonsulti

Ishonkulov Il’xom

"O`zagrosugurta" OAJ yuridik bo'lim boshlig'i

Kazakbayev Rustem

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Kalandarova Tamara

“AgroBank”ning da’vo ishi boshqarmasi boshlig'i

Kamolova Mohinur

“Absolute Business Trade” Xususiy korxona yuridik maslahatchisi

Kan Stella

"O'zbekiston havo yo'llari" davlat-aktsiyadorlik kompaniyasi yuridik bo'limi sud-huquq bo'limi boshlig'i

Karabayev Mirziyod

"O'zneftmahsulot" AKning yetakchi yurudik maslahatchisi

Karakuziyev Askarjan

“Maxam-Chirchiq” OAJ yuridik bo'limi boshlig'i

Karimov Mirza

"Dehkanabad Potash Plant" MCHJ yuridik xizmat boshlig’i

Karimova Adiba

“Ipakyulibank” AITB yuridik bo’limi boshlig’i

Karimova Feruza

"Trastbank" XATB yuridik bo'limi direktori

Karimkulov Mahmudjon

«Qishloqqurilishbank» ATB yuriskonsulti

Karshiyeva Dildora

“TASHGIPROGOR” AJ yuriskonsulti

Kayumov Ikrom

“O‘zmedimpeks” DUK yuridik byuro boshlig’i

Kilichov Siddiq

“Oqtosh don” AJ kadrlar bolimi boshlig’i

Kim Veronika

"Samarqand avtomobil zavodi" MCHJ huquqiy maslahatchisi

Kodirov Hursandbek

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Kodirova Navbahor

"AgroBank" ATB Andijon filiali yuridik bo'limi boshlig'i

Kuziyev Ixtiyor

“O’zagrotexsanoatxolding” AJ yuridik xizmat boshlig’i

Qurbanbayev Behzod

"Toshkent mexanika zavodi" AJ korporativ aloqalar bo'limi boshlig'i

Kurbanov Firdavs

“O'zpaxtasanoat” aktsiyadorlik kompaniyasi yuridik bo'limi boshlig'i

Kurbonov Ravshan

“Kapitalbank” ATB yuriskonsulti

Kurbonov Bekzod

“Shovotdonmahsulotlari” AJ yuriskonsulti

Kutbidinov Jaloliddin

“Turonbank” ATB Markaziy Bank operatsiyalari departamentining yuriskonsulti

Litvin Maksim

“O'ZBAT” OAJ QK Yuridik va korporativ masalalar bo'yicha departament direktori

Mavlonova Dilbar

“Ipakyulibank” bosh yuriskonsulti

Madaminov Marufjon

“Uz-Koram Co” MCHJ yuriskonsulti

Madiyorov Azizbek

“O`zagrosug`urta” AJ qoshidagi “Agros Hayot sug`urta” kompaniyasi bosh yuristi

Maksudov Jaxangir

O'zbekiston Respublikasi tovar-xomashyo birjasi yuridik bo'limi boshlig'ining o'rinbosari

Maksumov Abdurashid

“COCA-COLA Bottlers Uzbekistan LTD.” yuridik bo'limi boshlig'i

Malikov Temur-Malik

“Ko’prikqurilish tresti” UK yuriskonsulti

Mamatojiyev Toxirjon

“Kvarts” AJ yuridik bo’limi boshlig’i

Mamatkulov Baxodir

“O’zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Mambetov Murodbek

“Trastbank” XATB yuridik bo'limi boshlig'i o'rinbosari

Mardonov Alikul

"Koson don maxsulotlari" MChJ yuridik bo'limi boshlig'i

Matyakubov G'ayrat

“GM Uzbekistan” AJ bosh yuriskonsulti

Maxkamova Nasibaxon

“Fargonaazot” AJ yuriskonsulti

Mahmatdiyorov Abdigani

“Muborakneftgaz” MCHJ yuriskonsulti

Mahmudov Sherzod

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Maxmudov Qaxxor

“Toshkent shahar elektr tarmoqlari” AJ yuridik departament boshlig’i

Maxmudov Askarbek

“O’zvagonta’mir” AJ yuriskonsulti

Miraxmedov Timur

“O'zlitineftgaz” AJ yuridik masalalari bo'yicha bosh mutaxassisi

Mirganiyev Mirzabaxrom

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Mirzayev Abdurasul

“Yangiyer-Karvon-Servis” MCHJ yuriskonsulti

Mirzakulov Zafar

“Uzbekgidroenergoqurilish” AJ yuridik bo’limi boshlig’i

Mirzoxodjayev Firdavs

 “ЛУКОЙЛ Узбекистан Оперейтинг Компани” MCHJ shartnoma-huquq bo’limi bosh yuriskonsulti

Murtazayev Sunnatillo

“Navoiy kon-metallurgiya kombinati” DK yuriskonsulti

Murodov Xumoyun

“Ipoteka-bank” ATIB departament direktori

Musayev Anvar

“Yo’lRefTrans” AJ yuriskonsulti

Musayeva Gavxar

O'zbekiston banklar assotsiatsiyasining Bosh maslahatchisi

Mustafoyev Baxtiyor

“Buxoro neftni qayta ishlash zavodi” MCHJ ishlab chiqarish, istiqbolli taraqqiyot, innovatsiyalar va investitsiyalar bo'yicha direktorining birinchi o'rinbosari

Muxidova Ziyoda

“O’zbekneftgaz” AJ bosh yuriskonsulti

Nam Galina

“Uztelecom” AK yuridik bo’limi boshlig’i

Namozov Uchkun

"AgroBank" ATB investitsion faoliyatni monitoring qilish va muvofiqlashtirish departamenti boshlig'i

Nazarov Yo’ldash

"O'zbekiston temir yo'llari" davlat-aktsiyadorlik kompaniyasi yuridik xizmati rahbari

Narbayev Xudayberdi

“ASIA TRANS GAS” MCHJ QK Yuridik department boshlig’i

Normatova Nodira

“Absolute Business Trade” xususiy korxonasi yuriskonsulti

Norxo'jayev Baxritdin

“Sanoat Qurilish Bank” yuridik department boshlig’i

Norboyev Shokir

“Suvsanoatmash” AJ yuriskonsulti

Nosirjonov Sardor

“Orient Finance” bosh yuriskonsulti

Obilova Nodira

“Dacros” MCHJ yuriskonsulti

Obilova Shoxista

“Dacros” MCHJ yuriskonsulti

Ollaberganov Azamat

“O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ yetakchi yuriskonsulti

Olimjonov Izzatjon

“Asakabank” ATB yuridik departamenti yetakchi yuriskonsulti

Otakulov Otabek

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Otaxonova Nargizaxon

“General Motors Uzbekistan” AJ yuriskonsulti

Pardayev Eshdavlat

“Mikrokreditbank” ATB yuridik xizmat direktori

Parpiyeva Lola

“Toshkent issiqlik markazi” DUK yuridik bo’limi boshlig’i

Pachurin Vyacheslav

“Kapitalbank” ATB yuridik xizmat boshlig’i

Peresadova Nadejda

“Constanta” oilaviy korxonasi moliyaviy direktori

Pirmuxamedov Nurmat

“COCA-COLA Bottlers Uzbekistan LTD.” yuridik bo’lim boshlig’i o’rinbosari

Prokudin Vladislav

“O'zavtosanoat-Leasing” MCHJ yuridik bo’lim boshlig’i

Pulatov Shoxrux

"O'zbektelekom" AK "Uzmobile" filialining yuriskonsulti

Pulatov Navfal

O'zbekiston Respublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy bankining yuridik bo'limi direktorining o'rinbosari

Pulatova Munira

“Asaka” bank yuridik bo'limi boshlig'i

Ravshanov Akramjon

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Rajabova Dilnoza

“O'zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Raximov Saidamirxon

“UZBAT A.O.” AJ QK davlat hokimiyati organlari bilan aloqalar xizmati boshlig’i

Raximov Ravshan

“Dori vositalari, tibbiy buyumlar va tibbiy texnika ekspertizasi va standartizatsiyasi davlat markazi” DUK yuriskonsulti

Raximov1a Nasiba

“Samarqand avtomobil zavodi” yuriskonsulti

Rahmonberdiev G'ayrat

“KDB Bank Uzbekistan” AJ yurudik bo’lim boshlig’i

Raxmanov Sarvar

“Jizzax plastmassa” OAJ yuridik bo'limi boshlig'i

Raxmatov Jahongir

“Gidroproekt” AJ bosh yuriskonsulti

Raxmatov Farxad

“COSCOM” MCHJ yuriskonsulti

Rzaeva Saida

"O'zpaxtasanoat" AJning bosh yuriskonsulti

Rostayev Turavoy

“O’rtachirchiq kaskad GES” UK yuriskonsulti

Ruzmetova Leninza

“Xorazm hududiy elektr tarmoqlari”
AJ yuriskonsulti

Rustamov Rustam

“COSCOM” MCHJ sektsiya menejeri

Sagdeeva Albina

“Ammofos-Maxam” AJ yetakchi yuriskonsulti

Saburov Anvar

"InFinBank" ATB yuridik bo'limi direktori

Sadriyeva Kamila

"Turonbank" ATB yuridik xizmatining bosh mutaxassisi

Sodiqov Rustam

“Kapitalbank” ATB yuriskonsulti

Saipov Jamshid

“AgroBank” AKB yuridik bo'limi direktori

Sayfullayev Alisher

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Sayfutdinov Maksim

"General Motors Uzbekistan" OAJ Korporativ boshqaruv bo'limi bosh maslahatchisi

Salidjanov Ilhomjon

“Hamkorbank” ATB yuridik bo’limi boshlig’i

Saliyeva Saidaxon

“ToshuyjoyLITI” AJ yuriskonsulti

Saliyeva Umida

Qimmatli qog'ozlar markaziy depozitariyaning yetakchi yuriskonsulti

Salimov Sulaymon

"InFinBank" ATBning talabnoma-da’vo boshqarmasi boshlig'i

Samarxojayev Javdatxo'ja

“Dacros” OAJ yuriskonsulti

Sattarov Alisher

“Kwangjin Autosystems” OAJ yuriskonsulti

Sattarov Said

“UZBAT” AJ QKning katta yuriskonsulti

Sultonov Farxod

“Mikrokreditbank” ATBning huquqiy sektori boshlig'i

Sulaymonov Odil

"Sanoat qurilish bank" yuridik bo'limi boshlig'i

Supanova Mexriniso

"General Motors Uzbekistan" OAJ yuridik bo'limi boshlig'i

Toxirov Shuhrat

“Gidroproekt” MCHJ yuridik bo'limi boshlig'i

Tadjiyev Nizam

“Давлат белгиси” davlat ishlab chiqarish birlashmasi Bosh direktor o’rinbosari

Temirov Odil

“O’zkimyosanoat” AJ Boshqaruv raisi

Teshaboyev Kodirjon

“Hamkorbank” yuridik bo’limi boshlig’i

Tulyaganov Farux

“Agregat Plant” AJ xodimi

Toxtayeva Nazira

“Asia Alliance Bank” ATB Mirzo Ulug'bek filiali yuridik bo'limi boshlig'i

Tuychiyev Zakir

“O'zkimyosanoat” DAKning yuriskonsulti

Tuychiyeva Guzal

“Savdogarbank” Xo'jand bo'limining boshlig'i

Turayev Sherzod

“Asaka” ATB yuridik bo’lim boshlig’i

Tursunova Nilufar

“O'ztemiryo'lmashtamir” davlat unitar korxonasining yuridik xizmatining rahbari

Ubaydullayev Izzatulla

 “TEXNOLOG” AJ yuristi

Ubaydullayeva Parizod

O’zbekiston pochtasi yuridik xizmat boshlig'i

Ubaydullayeva Kurbonoy

“O’zbekenergo” AJ yuridik bo’limi boshlig’i

Ulug’xojayev Shoxrux

“O'zneftmahsulot” AJ yuridik bo’lim boshlig’i

Umarov Rustam

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Umarov Telman

"Orient Finance" XATB yuridik bo'limi direktorining o'rinbosari

Umarova Zarnigor

“Buxoro neftni qayta ishlash zavodi” MCHJ yuriskonsulti

Urinboyeva Madinaxon

“Orient Finance” XATB kompaniyasining metodologiya va huquqiy ta’minlash bo’limi mudiri

Urinboyeva Nargiza

"Ipakyulibank" XATB yuridik bo'limi boshlig'i o'rinbosari

Usmanov Baxtiyor

“Orient Finance bank” XATB yuridik xizmat ko'rsatish departamenti direktori

Usmanova Sayyora

“O'ZTEMIRYO'LO’VCHI” AJ yetakchi yuriskonsulti

Utaganov Matusmon

“O'zneftmahsulot” AJ bosh yuriskonsulti

Fazilova Nodirabegim

"O'zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Loyiha boshqaruvi milliy agentligidagi" Elektron hukumat va raqamli iqtisodni loyihalashtirishni boshqarish markazi "Davlat unitar korxonasining Bosh yuriskonsulti

Fayziyev Ziyodulla

“COSCOM” MCHJ yuriskonsulti

Farafonov Yevgeniy

"O'zbekiston havo yo'llari" ning kapital qurilish boshqarmasi boshlig'i

Xajiyev Dilmurod

O‘zbekiston Respublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki Xozarasp filiali bosh yuriskonsulti

Xaitova Milana

“Navoiy kon-metallurgiya kombinati” DK yuriskonsulti

Xaydarov Askarjon

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Xakimov Farxad

“ЛУКОЙЛ Узбекистан Оперейтинг Компани” MCHJ davlat organlari va aktivlarni davlat ro’yhatidan o’tkazish bilan ishlash bo’yicha bo’lim boshlig’i

Xakimov Jaxongir

“Jizzaxdon” AJ yuristkonsulti

Xalikova Shaxnoza

“Orient Finance” XATB bosh yuriskonsulti

Xasanov Sanjarbek

“Xorazm agrokimyohimoya” bosh yuriskonsulti

Xasanov Azim

“Сувоқова” DUK Samarqand viloyat yuridik bo’limi boshlig’i

Xasanov Jasur

“Sirdaryoko’kalam” UK bosh yuriskonsulti

Xasanov Alisher

“Buxoro sinov va sertifikatlashtirish markazi” DK yuriskonsulti

Hasanova Nargiza

“Absolute Business Trade” yuridik maslahatchisi

Hasanova Sevara

"O'zbekiston milliy metrologiya instituti" davlat korxonasi bosh yuriskonsulti

Xidirova Liliya

"O'ZBAT AO" QK OAJning yuriskonsulti

Xolmetov Alisher

“O'ztemiryo'lkonteyner” AJ yuriskonsulti

Xodjayev Asrorxon

“Qo’qondonmahsulotlari” AJ bosh maslahatchisi

Xodjaev Nodir

“Neftgazeksport” OAJ bosh yuriskonsulti

Xojamqulov Ilhom

“Muborak GQIZ” yuriskonsulti

Xojametov Jangabay

“Taxiatosh don mahsulotlari” AJ yuriskonsulti

Xodjayev Farrux

"Kapital-Depozit" MChJ direktori

Xolbayev Sarvar

“Quyuv-mexanika zavodi” Iqtisodiy va moliyaviy masalalar bo'yicha direktor o'rinbosari

Xolmurodov Shaxriddin

"O'zkimyosanoat" DAKning yuriskonsulti

Xurramov Anvar

“Ipoteka-bank” ATIB bosh yuriskonsulti

Xudayberganov Aziz

"O'zbektelekom" AK "Uzmobile" filialining yuridik xizmati rahbari

Xudayberganov Shermat

«Xonqadonmahsulotlari» AJ bosh yuriskonsulti

Xudoyberdiev Jamshid

"Respublika valyuta birjasi" aksiyadorlik kompaniyasi yuridik xizmatining rahbari

Xudoyberdiev Farrux

“COCA-COLA Bottlers Uzbekistan LTD.” yuriskonsulti

Xo’jamqulov Ilxom

“Muborak gazni qayta ishlash zavodi” MCHJ yuriskonsulti

Shamaxmudov Shaburxon

"O'zbekiston-Ummon investitsiya kompaniyasi" MCHJda yuridik xizmatlar boshlig'i

Shamsutdinova Dilfuza

“Uzbekgidroenergoqurilish” AJ yuriskonsulti

Shapsanov Jasur

“Don-xalq rizqi” AJ yuriskonsulti

Sharipova Aziza

"UZBAT A.O." QK Yuridik xizmati rahbari

Sharipova Nasiba

“PwC” katta menejeri

Sharustamov Abror

“Uz-Kor Gas Chemical” MCHJ QK yuriskonsulti

Sheyxmambetova El’vida

“Neftgazinvest” MCHJ yuriskonsulti

Shernazarov Murodjon

"Oqoltindonmahsulotlari" AJ yuristi

Shiriyants Arfenik

"O'ztransgaz" aktsiyadorlik kompaniyasi yuridik bo'limi bosh mutaxassisi

Shodiyev Mirjon

“Qiziltepa un zavodi” AJ yuriskonsulti

Shukrjonov Umid

“KDB Bank Uzbekistan” AJ katta yuriskonsulti

Shukurov Umid

"Buxoro neftni qayta ishlash zavodi" MCHJning yuridik bo'limi boshlig'i

Egamberdiyev Azizbek

“Ipoteka-bank” ATIB departament direktori o’rinbosari

Erkinov Amirbek

“Uz-Kor Gas Chemical” MCHJ QK yuridik maslahatchisi

Ernazarov Yunus

"O'zavtosanoat" AKning yuridik maslahatchisi

Ernazarov Baxrom

“O’zbekenergo” AJ yetakchi yuriskonsulti

Eshbekova Ozoda

“Qishloqqurilishbank” ATB yuriskonsulti

Umida Yunusjanovna

“O’zbektelekom” АК yuridik boshqarmasi boshlig’i

Yunusov Botir

“O’znеftgazqazibchiqarish” AJ yuridik byurosi boshlig’i

Yusupov Alisher

"O'ztelekom" AK korporativ huquqiy boshqarma boshlig'i

Yunusova Kamola

“O`zbektemiryo`lekspeditsiya” unitar korxonasi menejeri

Yadgarov G’iyos

“O’zbekgidroenergo” AJ yuridik bo’limi yetakchi mutaxassisi

Yaxshiboyev Jumanazar

"Muborakneftgaz" MCHJ yuridik bo'limi boshlig'i

Abdulkasimov Sherzod

“PraeLegal, Uzbekistan” yuridik firmasi yuristi

Abdurazakov Jahongir-Salim

“Aegis Lex” advokatlik byurosi direktori

Abdurahmonova Xurshida

“REVEKA-K” advokatlik byurosi advokati

Avazmuxamedova Nigora

“Legate” advokatlik firmasining sherigi

Avakyan Petr

“Legate” Advokatlik firmasi maslahatchisi

Adilova Guzal

“My Lawyer” advokatlik firmasi advokati

Alimov Saidaziz

“Бейкер и Макензи-Си-Ай-Эс, Лимитэд” kompaniyasi Qozog’iston Respublikasi filiali kichik yuristi

Azizov Ilxom

"Azizov va sheriklar" advokatlik firmasining katta sherigi

Azimova Gulnora

“Lex Prudens” advokatlik firmasining boshqaruvchisi

Aripdjanov Aziz

“Azizov & Partners” advokatlik firmasining sherigi

Aripdjanov Umid

“Centil” advokatlik firmasining advokati

Aripov Djaxangir

«Abilon Law» advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Ahmadjonov Azizbek

“Kosta Legal” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Axmatov Davranbek

“PraeLegal, Uzbekistan” yuridik firmasi boshqaruvchi sherigi

Axmedov Amir

“Black Swan Consulting” MCHJ bosh direktori

Axmedshin Rinat

“FIDES” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Biryukov Vasiliy

“Verum Legal” advokatlik firmasining sherigi

Biryukova Irina

“Verum Legal” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Bobokulova Feruza

“PraeLegal, Uzbekistan” yuridik firmasi yuristi

Bolshakov Andrey

“My Lawyer” advokatlik firmasi yuristi

Verenin Sergey

“S.VERENIN'S LEGAL GROUP” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Grigoryan Vazgen

“Kosta Legal” advokatlik firmasining sherigi

Dadashev Qurbanali

“Legal service-advocates” advokatlik firmasining sherigi

Djuraev Salimjon

“Imkoniyat” advokatlik byurosi boshlig'i

Jabborov Baxodir

“Grata International” advokatlik firmasining boshqaruvchisi

Zaynutdinov Alisher

“VIRTUS LEO” yuridik firmasi boshqaruvchi sherigi

Zokirxonov Sherzod

“Bona-Fides” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Imamova Barchin

“Advokat Elite” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Isakov Yokubjon

“White and Case LLC” yuridik kompaniyasi maslahatchisi

Irgashev Sergey

O’zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasi raisining o’rinbosari

Kaipbergenova Jamilya

“Kinstellar” xalqaro yuridik firmasi kichik yuristi

Kambarova Muborak

“Kinstellar” xalqaro yuridik firmasi maslahatchisi

Kattaboyev Safar

“Protsessual kafolat” advokatlik byurosi advokati

Kim Irina

“PraeLegal, Uzbekistan” yuridik firmasi sherigi

Kuchkarov Umid

“BASTION LEGAL” advokatlik byurosi boshlig’i

Kurbanova Esma

“S.VERENIN'S LEGAL GROUP” advokatlik firmasi stajyori

Lobanov Aleksandr

“Legalmax Central Asia” advokatlik firmasi advokati

Madaminov Muxsinjon

“MADAMINOV LAW GROUP” advokatlik byurosi rahbari

Mammedov Baxodir

“Adolat Legal” advokatlik byurosi advokati

Mansurov Akmal

“Bona-Fides” advokatlik firmasi advokati

Mannopov Eldor

“Dentons” yuridik firmasi boshqaruvchi sherigi

Maxkamov Dilshod

“My Lawyer” advokatlik firmasi advokati

Maxmudov Muxammadali

«Legalmax Central Asia» advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Mitrofanov Dmitriy

“Centil” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Musayev Jahongir

“S.VERENIN'S LEGAL GROUP” advokatlik firmasi advokati

Musoxoniy Alisher

“HUQUQIY MADAD” advokatlik firmasi advokati

Muxamedova Dilrabo

“BONA-FIDES” advokatlik firmasi advokati

Nasibyan Yuliya

“PraeLegal, Uzbekistan” yuridik firmasi fuqarolik ishlari bo’yicha departament boshlig’i

Nurmuxamedov Temur

 “GRAVAMEN FIDELIS FIDES” advokatlik firmasi advokati

Nusurov Sait

 “Femida Qalqon” avokatlik firmasi advokati

Obuxova Irina

“Grata International” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Omonov Akbarali

“Holis adolat yuli” advokatlik firmasi advokati

Pashkovskiy Allan

“Falcon” advokatlik firmasi advokati

Pchelintseva Irina

“Business image” advokatlik byurosi advokati

Rasulov Nodir

 “GRAVAMEN FIDELIS FIDES” advokatlik firmasi advokati

Sadikov Shuxrat

O’zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasi raisining birinchi o’rinbosari

Saidov Davron

O’zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasi raisining o’rinbosari

Saidov Ahmad

“Status libertatis” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Samarriddin Shamsiyev

“White and Case LLC” yuridik kompaniyasi yuristi

Sattarov Aziz

“Reliable Lawyer” advokatlik firmasining sherigi

Sayfiyeva Guzal

O’zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasi raisining yordamchisi

Simikin Sergey

“Black Swan Consulting” MCHJ yurist yordamchisi

Snejkova Anna

“Dentons” yuridik firmasi advokati

Turdaliyev Djamshid

“My Lawyer” advokatlik firmasining sherik-ta’sischisi

Tursunov Laziz

 “GRAVAMEN FIDELIS FIDES” advokatlik firmasi advokati

Usmanov Shaxrux

“Grata” advokatlik firmasi sherigi

Utkirkxo'jayev Sherzod

“Legalmax Central Asia” Advokatlik firmasi advokati

Fayzullaxujayev Eldorxon

“My Lawyer” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Fayzullayev Azamat

 “Leges Advokat” advokatlik firmasi sherigi

Xabibullayev Dilshad

“Centil” advokatlik firmasining sherigi

Xakimjonov Maxmudjon

“My Lawyer” advokatlik firmasi yuristi

Xamidova Madina

“Dentons” yuridik firmasi sherigi

Xasanov Nail’

“Kosta Legal” advokatlik firmasi sherigi

Xasanov Davron

“Mukhamedjanov & Partners” advokatlik firmasi sherigi

Chagayeva Galina

“Gasanova and partners” advokatlik firmasi advokati, boshqaruvchi sherigi

Shaislamova Zebo

“Legate” advokatlik firmasi sherigi

Shamsiyev Bobur

“Dentons” yuridik firmasi sherigi

Shaumarov Maxmud

“Legal Protection” advokatlik byurosi boshlig’i, advokat

Shasimova Dilnavo

“Kamelot Tashkent” advokatlik firmasi advokati

Shaxabutdinov Nizomiddin

 “Leges Advokat” advokatlik firmasi boshqaruvchi sherigi

Shermatov Sherzod

“My Lawyer” advokatlik firmasi advokati

Ernazarov Olim

O'zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasining raisi

Yulchieva Dinora

“YU-MARA Protection” advokatlik firmasi advokati

Yunusov Shuxrat

“Dentons” yuridik firmasi sherigi

Yarashev Nodirbek

Advokat, “URYU & ITOGA” yuridik kompaniyasi Toshkentdagi vakolatxonasining vakili

Abdukadirov Dilshod

Toshkentagi Xalqaro Vestminster universiteti departament rahbari, yurist

Abzalova Xurshida

Toshkent davlat yuridik universiteti dotsenti

Azхodjayeva Roza

Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetida doktorant

Asyanov Shamil

Huquqiy muammolarni o'rganish markazi direktori

Axmedova Guzalxon

Toshkent davlat yuridik universiteti o’qituvchisi

Baymuratov Arslanbay

Berdaq nomidagi Qoraqalpoq davlat universiteti yuridik maslahatchisi

Gafurova Nozimaxon

Toshkent davlat yuridik universitetining “Intellektual mulk”

kafedrasi mudiri

Gulimov Amanlik

Berdax nomidagi Qoraqalpog’iston davlat universiteti magistratura bo’limi boshlig’i

Kamalova Dildora

Toshkent davlat yuridik universitetining “Jinoyat huquqi va kriminologiya” kafedrasi katta o’qituvchisi

Kamalov Mansurxon

Toshkent davlat yuridik universiteti o'quv ishlari bo'yicha prorektor

Kanyazov Esemurat

O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirining o'rinbosari - Toshkent davlat yuridik universiteti rektori

Kutlimuratov Farxad

Berdax nomidagi Qoraqalpog’iston davlat universiteti tarix va huquq fakulteti dekani

Lutfulayeva Feruza

Toshkent davlat yuridik universiteti qoshidagi akademik litsey o'qituvchisi

Masadikov Sherzod

Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining “Xalqaro xususiy huquq va fuqarolik huquqi” kafedrasi mudiri

Mukimova Malika

Toshkentagi Xalqaro Vestminster universiteti kurs rahbari, katta ma’ruzachi

Muratova Umida

Toshkent Irrigatsiya va qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti katta yuriskonsulti

Muratayev Serikbek

Toshkent davlat yuridik universitetining “Davlat huquqi va boshqaruvi” kafedrasi katta o’qituvchisi

Musayev Bekzod

Toshkent davlat yuridik universiteti kafedra mudiri

Najimov Miratdiyin

Berdax nomidagi Qoraqalpog’iston davlat universiteti huquqshunoslik kafedrasi mudiri

Ne’matov Jasur

Plexanova nomidagi universitet professori, Toshkent filiali

Okyulov Omonboy

Toshkent davlat yuridik universitetining “Fuqarolik huquqi” kafedrasi professori

Ochilov Xasan

Toshkent davlat yuridik universitetining “Xalqaro ommaviy huquq” kafedrasi mudiri

Pulatov Alisher

Toshkentagi Xalqaro Vestminster universiteti tijorat huquqi fakulteti rahbari, katta ma’ruzachi

Rajabov Baxtiyor

Toshkent Kimyo-texnologiya instituti katta yuristi

Rajabov Nariman

Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti yuriskonsulti

Ramazanova Nargiza

Toshkent davlat yuridik universiteti Xalqaro aloqalar bo'limi boshlig'i

Sayfutdinov Xasan

Toshkentagi Xalqaro Vestminster universiteti kurs rahbari, katta ma’ruzachi

Salaev Nodirbek

Toshkent davlat yuridik universiteti Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo'yicha prorektori

Sodikova Motabarxon

Andijon davlat universiteti yuriskonsulti

Tuxtasheva Umida

Toshkent davlat yuridik universiteti kafedra mudiri

Umarov Dilshodjon

Toshkent davlat yuridik universitetining Yoshlar bilan ishlash bo'yicha prorektori

Hakimov Raximjon

O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi huzuridagi Qonunchilik muammolari va parlament tadqiqotlari instituti

Xasanov Murod

Toshkent avtomobil yo'llarini loyihalash va qurilish, eksplotatsiyasi instituti katta yuriskonsulti

Xodjaev Baxshillo

Huquqiy siyosat tadqiqot instituti direktorining o'rinbosari

Egamberdiyev Azamat

Toshkent davlat yuridik universiteti “Davlat huquqi va boshqaruvi” kafedrasi katta uqituvchisi

Yaxyayeva Guli

Mirzo Ulug’bek nomidagi O’zbekiston milliy universiteti yuriskonsulti

Abdusalyamova Ra’no

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturi, Administratsiya assistenti

Azimova Zuxra

“Buyuk kelajak” XNNT direktori

Arifxodjayeva Dilfuza

DJETROning biznesni rivojlantirish bo’yicha Mintaqaviy koordinatori, Toshkent

Badalov Jaloliddin

BMTTDning O‘zbekistondagi vakolatxonasi jamoat bilan aloqalar mutaxassisi

Baxadirov Azizxon

BMTTDning huquq ustuvorligi masalalari bo’yicha loyiha tahlilchisi

Bigan Deyna

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining demokratiya, boshqaruv va sog’liqni saqlash bo’yicha yetakchi mutaxassisi

Boltayev Oybek

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining grantlar bo’yicha menejeri

Jurayev Ravshan

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining huquq sohasi bo’yicha eksperti

Zikrillayeva Nodira

BMTTDning menejeri

Ziyaviddinova Firuza

BMTTDning ma’muriy va moliyaviy assistenti

Inakova Malika

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining gender va ijtimoiy tenglik bo’yicha mutaxassisi

Islamova Zul’fiya

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining huquq sohasi bo’yicha eksperti

Ismoilova Ra’no

BMTTDning sud ma’muriyatchiligi ishlari bo’yicha menejeri

Kayumxodjayev Furqat

Italiyaning O’zbekistondagi elchixonasi Giyohvand moddalarga qarshi kurashish aloqa ofitseri assistenti

Kupaysinova Umida

“Buyuk kelajak” XNNT ekspertlar bilan ishlash bo’yicha koordinatori

Ledbetter Garri

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining loyiha direktori

Mamatkulov Murod

O'zbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasi Jizzax viloyat vakolatxonasi huzuridagi hakamlik sudi hakamlik sudyasi

Mel’tser Allan

AQSHning Toshkentdagi elchixonasi muvaqqat ishonchli vakili

Muradasilov Nariman

BMTTDning loyiha menejeri

Nazarova Raxima

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining DO va NNTlarning salohiyatini oshirish bo’yicha mutaxassisi

Nasirov Uktam

UNODCning O’rta Osiyodagi Mintaqaviy bo’linmasi milliy loyiha xodimi

Nikulina Anna

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining buxgalteri

Rasulova Kamola

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining jamoatchilik bilan aloqalar va monitoring bo’yicha menejeri

Rashich Natasha

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining loyiha direktori o’rinbosari

Robbins Gari

USAIDning O’zbekistondagi ofisi direktori

Salayev Azamat

BMTTDning loyiha menejeri

Sultanov Mirzaxid

UNODCning O’rta Osiyodagi Mintaqaviy bo’linmasi milliy loyiha xodimi

Stanovov Vladimir

DJETRO tahlilchisi, Toshkent

Toshpulatov Azam

UNODCning O’rta Osiyodagi Mintaqaviy bo’linmasi milliy loyiha xodimi

Tursunov NurAzim

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining ishlar boshqaruvchisi

Urmanova Adelina

UNODCning O’rta Osiyodagi Mintaqaviy bo’linmasi Dastur assistenti

Rijkova Kseniya

BMTTDning ta’lim va tadqiqotlar bo’yicha taks-menejeri

Xamroyeva Maxbuba

BMTTDning loyiha assistenti

Xanipova Luiza

Buyuk Britaniya va Shimoliy Irlandiya Birlashgan Qirolligi Milliy Agentligining O’rta Osiyoda jinoyat qidiruvi bo’yicha dasturi menejeri

Xolbo’tayev Shokir

Savdo-sanoat palatasi Surxandaryo viloyati hududiy boshqarmasi Tadbirkorlik sub’yektlarini huquqiy himoya qilish sekyori mudiri

Xusanxojayev Fayzulloxon

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining tijorat huquqi bo’yicha mutaxassisi

Xusanov Murod

Iqtisodiy hamkorlik va rivojlanish tashkilotining Korrupsiyaga qarshi kurash tarmog’i Sharqiy Yevropa va Markaziy Osiyo bo’yicha maslahatchisi

Shamshiddinova Shaxzoda

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining moliyaviy – ma’muriy menejeri

Sharipova Ilgiza

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining loyihalarni boshqarish bo’yicha mutaxassisi

Shirinova Nargiza

USAIDning O’zbekistondagi sud-huquq islohotiga doir dasturining jamoatchilik bilan aloqalar va monitoring bo’yicha mutaxassisi

Yusupov Aziz

AQSH elchixonasining INL loyihasi mutaxassisi

Ishtirokchilarni saytga joylashtirish va qoʻshishni Forumga tayyorgarlik koʻrish va oʻtkazish boʻyicha Shtab tomonidan amalga oshiriladi.

Tashkilotchi

Minjust

Hamkorlar

Adolat
RILP
CIS