Xorijiy ishtirokchilar

DAVLAT ORGANLARI VAKILLARI

Abdul Basir Anvar

Afg’oniston Respublikasi adliya vaziri

Andreyko Aleksandr

Evrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi maslahatchisi

Aytenov Marat

"Ostona" Xalqaro moliyaviy markazi ma'muriyati raisining birinchi o'rinbosari

Ayriyan Erna

Evrosiyo iqtisodiy ittifoq sudi rais o'rinbosari

Akbarova Roza

Qozog'iston Adliya vazirligi sud-ekspertiza markazi direktorining o'rinbosari

Akiltayeva Saule

Olmaota viloyati notarial palatasining raisi

Alakbarov Parviz

Ozarbayjon Respublikasi Advokatlar uyushmasi raisining o`rinbosari

Allahyarov Ayxan

Ozarbayjon Respublikasi Adliya vazirining o'rinbosarining yordamchisi

Antonov Igor

Rossiya Federatsiyasining Federal monopoliyaga qarshi xizmati yuridik bo'limi boshlig'ining o'rinbosari

Appel Mark

"ArbDB palatalari" xalqaro nizolarni hal qilish markazining hakami, vositachisi.

Asanaliyreva Asel

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudining sudya yordamchisi

Basaliga Aleksandr

Belarusiya Adliya vazirligining Xalqaro hamkorlik boshqarmasi boshlig'i o'rinbosari

Bagirov Anar

Ozarbayjon Respublikasi Advokatlar uyushmasi raisi

Bardasheva Yelena

"Gazprombank" OAJ infratuzilma va DXH bo'limining boshqaruvchi direktor

Baishev Djolimbet

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudining raisi

Bayramov Jabbor

Ozarbayjon Respublikasi Advokatlar uyushmasi a'zosi

Bok Richard

Xalqaro notariuslar ittifoqi vitse-prezidenti

Borodin Sergey

Xalqaro notariuslar ittifoqi vitse-prezidenti

Bradautanu Veronika

Yevropa tiklanish va taraqqiyot bankining yurist maslahatchisi

Brausser Pavel

Vitse-prezident - "Gazprombank" OAJ infratuzilma loyihalari va DXH boshlig'i

Budnik Yaroslav

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, maslahatchisi

Burger-Sheydlin Maksimilian

"ICC-Austria" Xalqaro savdo palatasining ijrochi direktori

Vaytekunas Vidmantas

Litva Respublikasi Adliya vazirligi Sud-ekspertiza markazi direktorining o'rinbosari

Valid Xayder Malik

Jahon bankining jamoat sektori bo'yicha katta mutaxassisi

Vatyan Arman

Jahon bankining Markaziy Osiyo moliya bo'yicha menejeri

Vaxidov Zafar

"Buyuk Kelajak" INNO mutaxassisi

Verpovskaya Yelena

Ukraina notarial palatasining notariusi

Gulperin Mixail

Rossiya Federatsiyasining Inson huquqlari bo'yicha Yevropa sudidagi vakili - Rossiya Federatsiyasi adliya vazirining o'rinbosari

Gasimli Anar

Ozarbayjon Respublikasi Advokatlar uyushmasi a'zosi

Gasparyan Nver

Rossiya Federatsiyasi Advokatlar palatasining maslahatchisi

Golova Tatyana

“Gazprombank” OAJ Investitsiyalar va loyihalarni moliyalashtirishni huquqiy qo'llab-quvvatlash boshqarmasi boshlig'i

Gorlenko Andrey

Rossiya zamonaviy arbitraj instituti qoshidagi Rossiya arbitraj markazining ijrochi ma'muri

Grimmer Sara

Gonkong xalqaro arbitraj markazining bosh kotibi

Grib Vladislav

Kaluga viloyati jamoat palatasi a'zosi, "Advokatlar" nashriyot guruhi bosh muharriri, Rossiya Federatsiyasi Federal advokatlar palatasi vitse-prezidenti, Menejmentning huquqiy asoslari bo'limi boshlig'i, MGIMO, Rossiya Tashqi ishlar vazirligi, yuridik fanlar doktori, professor

Gribkov Ilya

Kavkaz, Markaziy Osiyo va Sharqiy Yevropa Jahon intellektual mulk tashkiloti rahbari

Jon Tomas
Xususiy xalqaro huquq bo'yicha Gaaga konferentsiyasi attashesi
Jeyms-Manning Keti Buyuk Britaniya Vazirlar Mahkamasi, davlat xizmatining siyosati va maosh masalalari bo'yicha maslahatchisi, jamoat xizmati

Junisbekova Gulnar

Chimkent shahar notarial palatasi raisi

Jurinskaya Yelena

Hukumat idoralari bilan hamkorlik bo'yicha Federal Chegara Jamg'armasi Prezidentining maslahatchisi

Yegorova Natalya
Rossiya Federatsiyasining Primorskiy hududi notarial palatasi vitse-prezidenti

Yeremyev Dmitriy

“Gazprombank” OAJ yuridik bo'limi boshlig'i o'rinbosar

Janabilova Asel
Qozog'iston notarial palatasi raisi

Zadiran Sergey

Belarus Respublikasi adliya vazirining birinchi o'rinbosa

Zalar Alesh

Bahslarni hal qilish bo'yicha Evropa markazi direktori (ECDR)

Znad Razak

Ijrochi vitse-prezident va sherik, “PEMANDU Associates”

Ivanyan Xristofor

Yuridik firma hamkori «Иванян и Партнеры»

Ito Xiroyuki

Yaponiya Adliya vazirligi qoshidagi Tadqiqot instituti professori, Xalqaro hamkorlik bo'limi direktori o'rinbosari

Ismoilov Bahrom

"Buyuk Kelajak" INNO asoschisi

Kamal Peyris

Shri-Lanka Oliy sudi sudyasi va Adliya vazirligi va qamoqxona islohoti vazirining yordamchisi

Kim O Suk

Koreya Respublikasi davlat qonunlari vaziri

Kobetov Aydos

"Qozog'iston davlat-xususiy sheriklik markazi" OAJning birinchi ofisining vitse-prezidenti

Kolos Denis

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, sudya

Korsik Konstantin

Rossiya Federal Notarial Palatasi Prezidenti

Kosbayev Nurjan

Ostona xalqaro moliya markazi ma'muriyatining boshqaruvchi direktori, huquqiy qo'llab-quvvatlash direktori

Kotetishvili Irakli

Korruptsiyaga qarshi siyosat va BMTTDning Istanbul mintaqaviy idorasi davlat boshqaruvi mutaxassisi

Koshe Nikol

“GIP JCI” - JUSTICE COOPERATION INTERNATIONALE magistrati, Fransiya Respublikasi Adliya vazirligi

Kuznetsov Sergey

Venetsiya komissiyasi bo'lim boshlig'i

Kulesh Nikolay

Kotibiyat rahbarining o'rinbosari - Yevropa Ittifoqi sudining Ekspert va tahlil bo'limi boshlig'i

Kulikov Vladislav

"Rossiyskaya gazeta" ning maxsus muxbiri

Kempbell-Xolt Kristofer

Ro'yxatga oluvchi va sud va AIFC xalqaro arbitraj markazi rahbari

Kempbell-Xolt Akshu

AIFC xalqaro moliyaviy markazining ekspert maslahatchisi

Li Shan

Pekin advokatlar uyushmasi a'zosi

Lemeri Ketrin

AQSh elchixonasining siyosiy xodimi

Lozinskaya Anjelika

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi sudyasining yordamchisi

Lemm Kerolin

Amerika-O'zbekiston savdo palatasi raisi, "White & Case" xalqaro huquq firmasining hamkori

Malashko Anna

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, sudyaning yordamchisi

Mannings Rodjer

«LUKOIL» OAJ direktorlar kengashi kadrlar va mukofotlar qo'mitasi raisi

Mno Tanakashi

Yaponiya Adliya vazirligi qoshidagi Tadqiqot instituti xalqaro hamkorlik bo'limi professori

Mittal Ashita

UNODCning mintaqaviy vakili

Mixalyova Tatyana

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi sudyalarining maslahatchisi

Montanari Lorentso

Mulk huquqlari alyansining (PRA) ijrochi direktori

Mustafayev Muxtar

Ozarbayjon Respublikasi Advokatlar assotsiatsiyasi boshqaruv a'zosi

Muxamedova Gulnoza

"Buyuk Kelajak" INNO mutaxassisi

Muxarrem Aliyev

Ozarbayjon Respublikasi Adliya vazirining o'rinbosari

Mislivskiy Pavel

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi maslahatchisi

Naumchik Maksim

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudining sudyasi yordamchisi

Ninchich Ivana

Xalqaro arbitraj, vositachilikni rivojlantirish bo'yicha Yevropa Ittifoqi va UNCITRAL xalqaro komissiyasining a'zosi

Ong Sharon

Singapur Adliya vazirligi, maslahat siyosati departamenti direktori (maslahatchi)

Orlova Yekaterina

Evropa Ittifoqi sudi Kotibiyatining ekspert-tahlil bo'limining maslahatchisi

Orlova Yekaterina

Evropa Ittifoqi sudi Kotibiyatining ekspert-tahlil bo'limining maslahatchisi

Osmani Ezmarai

Afg'oniston Adliya vazirligi Xalqaro aloqalar bo'yicha direktor

Pilipenko Yuriy

Rossiya Federatsiyasi Advokatlar palatasining prezidenti

Polasek Martina

Jahon banki guruhining Investitsiyaviy nizolarni hal qilish xalqaro markazi bosh kotibining o'rinbosari

Rafalyuk Yelena

EAEI sud kotibiyati maslahatchisi

Rezvanova Olga

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi maslahatchisi

Ritsema Marina

AQShning O'zbekiston Respublikasidagi elchixonasi siyosiy xodimi

Savi Aleksandra

Fransiya Adliya vazirligining Magistri

Satibaldiyeva Alya

CA va CEE direktori CrimsonLogic

Saussinan Devid

Kontrafaktlarga qarshi kurashish uyushmasining huquqiy va jamoatchilik bilan aloqalar bo'yicha direktori

Seytimova Venera

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqi sudi sudyasi

Simonyan Grachya

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, sudyaning maslahatchisi

Skryabina Mariya

AO infratuzilma va PPP bo'limining ijrochi direktori

Slavova Stefka

Jahon bankining etakchi iqtisodchisi

Smirnova Irinya

Belorusiya Respublikasi Minsk mintaqaviy advokatlar uyushmasi raisi

Smit Nikola

Buyuk Britaniya va Shimoliy Irlandiya Birlashgan Qirolligi hukumati qoshidagi Xalqaro hukumat milliy maktabining rahbari

Sozvariyev Aleksey

Kaliningrad viloyati qonun palatasining vitse-prezidenti

Stepanenko Yelena

Qozog'iston Respublikasi Davlat xizmati va korruptsiyaga qarshi kurash agentligining Shimoliy Qozog'iston viloyati bo'yicha boshqarmasi boshlig'i

Tanasheva Dinara

Hamkor, Qozog'iston va Markaziy Osiyoda soliq va yuridik xizmatlar rahbari

Tong Chun Fay Edvin

Singapur Respublikasi Adliya vazirligi va Sog'liqni saqlash vazirligining katta davlat vaziri

Timilsina Anga

BMTTDning Korrupsiyaga qarshi kurash bo'yicha global dasturi

Tumanyan Armen

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, sudya

Turkmenov Rustam

Yevropa tiklanish va taraqqiyot bankining katta maslahatchisi

Turexanov Adelxan

EAEI sud kotibiyati maslahatchisi

Uinkler Filipp

Olmaota shahridagi Avstriya elchixonasining savdo bo'limining savdo attashei

Fan Tszyan

Xitoy tijorat huquqi jamiyati raisining o'rinbosari

Federov Vaxtang

Rossiya Federatsiyasi Advokatlarning federal ittifoqining birinchi vitse-prezidenti

Fedortsov Aleksandr

Yevrosiyo iqtisodiy ittifoqining sudi, sudya

Filipova Natalya

Normativ-huquqiy hujjatlarning majburiy huquqiy ekspertizasi Bosh boshqarmasi boshlig'i

Frendo Maykl

Venetsiya komissiyasining vitse-prezidenti

Xuan Le

Venetsiya komissiyasining vitse-prezidenti

Xyuston Fred

Rivojlanish huquqi bo'yicha xalqaro tashkilotning (IDLO) Markaziy Osiyo bo'yicha mintaqaviy direktori

Tsin Shan

Butunjahon xay'at uyushmasining sobiq vitse-prezidenti, Butun Xitoy advokatlar uyushmasi tashqi ishlar bo'yicha qo'mita direktorining o'rinbosari, Shinjon huquqshunoslar uyushmasi prezidenti

Chaychits Viktor

Belarusiya Advokatlar assotsiatsiyasi raisi

Cherepitsa Vadim

Belarusiya Advokatlarning mintaqaviy uyushmasi raisi

Chen Tsuan

Shinjon Uyushmasi Xalqaro ishlar bo'yicha komissiya direktorining o'rinbosari

Chichkanov Aleksey

"Gazprombank" OAJ birinchi vitse-prezidenti - Davlat-xususiy sheriklik markazining rahbari

Shefer Aleksandr

Rossiya Federatsiyasi Federal advokatlar palatasining xalqaro hamkorlik rahbari

Elbe Adrean

"GIP JCI" rivojlanish bo'yicha direktor o'rinbosari - Adliya vazirligi bilan hamkorlik, Fransiya Adliya vazirligi

Elis Fremut-Volf

Vena xalqaro arbitraj markazining bosh kotibi

Yavorskiy Maksim

Jahon bankining operatsiyalar bo'yicha tahlilchisi

Yanin Aleksandr

Xalqaro hamkorlik federal jamg'armasi prezidentining maslahatchisi

YangTyanbin

Shinjonda Shinjon huquqshunoslar uyushmasi Xalqaro ish qo'mitasi direktor o'rinbosari va bosh kotibi

Yaser bin Xamad Al-Asim

Saudiya Arabistoni adliya vazirining o'rinbosari

Adilova Kultay

Sulaymon Demirel universiteti dotsenti, Qozog'iston

Bashkatov Maksim

Rossiya Federatsiyasining Xalqaro va qiyosiy huquqiy tadqiqotlar markazi xususiy xalqaro huquq va qiyosiy huquq bo'yicha tadqiqotlar direktori

Bliznets Ivan

Rossiya Davlat intellektual mulk akademiyasining rektori, yuridik fanlar doktori, professor

Blum Djoan

Boston kolleji huquq maktabi dotsenti

Brausov Aleksandr

Belorussiya Respublikasi Huquqiy axborot milliy markazining Huquqiy axborotlashtirish bo'limi boshlig'i

Viktoriya Manko

Rossiya Federatsiyasining Xalqaro va qiyosiy huquqiy tadqiqotlar markazi bosh direktori

Djabir Axmet

Ozarbayjon Adliya vazirligi huzuridagi Sud-tibbiy ekspertiza markazining Sifatni ta'minlash boshqarmasi boshlig'i

Djiroti Franchesko

"Xalqaro munosabatlar" kafedrasining katta xodimi, Boloniya Universiteti o'qituvchisi

Karaxodjayev O’ljas

Qozog'iston Respublikasi qonun hujjatlari instituti, Huquqiy monitoring markazi katta ilmiy xodimi

Kiroshka Dorian

Moldova davlat universiteti professori
Kuzmin Sergey
Rossiya Federatsiyasi Adliya vazirligi huzuridagi Rossiya Federal sud-ekspertiza markazi federal byudjet muassasasi etakchi tadqiqotchisi

Li Gi Pyon

Koreya Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Qonunchilik tadqiqotlari instituti tadqiqotchisi

Malkolm L. Rassell-Eynxorn

Makkormakning Xalqaro munosabatlar va qiyosiy davlat boshqaruvi o'qituvchisi, Massachusets universiteti, Boston
Murtazashvilli Jennifer
Pitsburg universitetining xalqaro rivojlanish dasturi direktori, dotsent

Podrezyonok Galina

Belorusiya Respublikasi qonun hujjatlari va huquqiy tadqiqotlar milliy markazi direktorining birinchi o'rinbosari

Pursell Sheyla

Kaliforniya universiteti direktori va klinik professori, Xastings huquq kolleji, muzokaralar va nizolarni hal qilish markazi

Radetik Krestiyan

Avstriyada notarius vakili

Rasputin Maksim

Mutaxassis qo'ng'iroq qiluvchining identifikatori "Xalqaro va qiyosiy huquqiy tadqiqotlar markazi"

Ri Ik Xen

Koreya Respublikasi Adliya vazirligi, Qonunchilikni o'rganish instituti prezidenti

Rujo Vinsent

Boston kolleji huquq maktabi dekani

Sarpekov Ramazan

Qozog'iston Respublikasi qonunchilik instituti direktori

Skobyalko Denis

Milliy huquqiy axborot markazi direktorining birinchi o'rinbosari

Smirnova Svetlana

Rossiya Adliya vazirligi huzuridagi Sud-tibbiyot ekspertizasi markazi (RFCSE) direktori

Starjenetskiy Vladislav

NRU Oliy Iqtisodiyot maktabi, dekan muovini
Vogel Jeremy
Berkli sud institutining ijrochi direktori; AQSh Federal Sud Markazining sobiq direktori

Tsao Yunfen

Shanxay siyosiy va huquq universiteti direktori o'rinbosari
Tsan Syaolin
Shanxay siyosiy va huquq universiteti chet tillar maktabi o'qituvchisi

Chernogor Nikolay

Yuridik fanlar doktori, Rossiya Federatsiyasi hukumati huzuridagi qonunchilik va qiyosiy huquq instituti direktorining o'rinbosari

Choi Joan Yang

Yuridik tadqiqotlar instituti vitse-prezidenti, Koreya Respublikasi Adliya vazirligi
Yao Jiaolon
Shanxay siyosiy va huquq universiteti vitse-prezidenti
Jakubauskien Daiva
Sifatni baholovchi, Litva Politsiya sud-tibbiy markazi
Yanovskaya Olga
Akkreditatsiya va reyting agentligining maslahatchisi, Qozog'iston

Alexine Sergey

Willkie Farr & Gallagher xalqaro yuridik firmasida huquqshunos

Akuyev Murat

Cleary Gottlieb Steen & Hamilton xalqaro yuridik firmasining hamkori

Butcher Devid

Rid Smit xalqaro yuridik firmasining hamkori

Burgstoler Peter

Hintermayr/Burgstaller & Partner attorneys at law yuridik firma hamkori

Berrou Eshli

Buyuk Britaniya va Shimoliy Irlandiya Birlashgan Qirolligi Sud-tibbiy ekspertlar guruhi a'zosi

Gibashevich Darius

“GIBASIEWICZ”yuridik firmasida advokat

Gilani Xolli

«Cyal Advisors DWC-LLC» katta yuridik maslahatchisi

Gor Kiran

Amerika advokatlar uyushmasi a'zosi, universitet professori. J. Vashington

Gorlenko Mariya

Yuridik firma advokati «DLA Piper»

Dalenburg Rayner

Germaniya Federativ Respublikasining K-34 Federal Jinoyat Politsiyasi Direktsiyasining katta sud eksperti

Nishit Desay

"Nishith Desai Associates" tadqiqot va strategik xalqaro huquq firmasi asoschisi

Dovgan Tatyana

M&A korporativ maslahatchisi / muvofiqlashtiruvchisi «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang»

Dudko Aleksey

«Hogan Lovells» Xalqaro yuridik firmaning hamkori

Ermalov Andrey

«LUKOIL Uzbekistan Operating Company» MChJ yuridik bo'limi boshlig'i
Ertaeva Gulnar
Qozog'iston Respublikasi Adliya vazirligi Sud-ekspertiza markazi ilmiy ishlar bo'yicha direktor o'rinbosari

Ziyayeva Diyora

“Dentons” xalqaro yuridik firmasining katta xodimi

Kibizov Oleg

"LUKOIL" PAKning xorijiy loyihalarni huquqiy qo'llab-quvvatlash boshqarmasi boshlig'i

Kilinkarov Vladimir

“Dentons” xalqaro huquq firmasi katta maslahatchisi

Koks Saymon

«Norton Rose Fulbright» xalqaro huquq firmasining hamkori

Korobeynikov Aleksandr

«Бейкер и Макензи-Си-Ай-Эс, Лимитэд» Qozog'iston Respublikasi  bo'limi maslahatchisi

Kutovoy Pavel

"Ivanyan and Partners" yuridik firmasi maslahatchisi

Kurtis Masters

«Бейкер и Макензи-Си-Ай-Эс, Лимитэд» Qozog'iston Respublikasi bo'limi hamkori

Louson Sebastyan

«Freshfields Bruckhaus Deringer» Xalqaro tyuridik firma hamkori

Majlan Xussain

«CSQLaw» yuridik firma katta hamkori

Malyugina Anastasiya

"PricewaterhouseCoopers"MDH sud-meditsina kompaniyasi direktori, London

Min Chen

Hamkor, Xalqaro yuridik firma bo'limi «Shanghai Ying Dong»

Mogl Mark

AQSh Adliya vazirligi tomonidan sud-tibbiyot ekspertizasining katta maslahatchisi, Xalqaro jinoyatlarni tergov qilishga o'qitish uchun yordam dasturi

Mora Alberto

Global dasturlar bo'yicha ijrochi direktorning o'rinbosari va Amerika qonunchiligining qonun ustuvorligi tashabbusi

Morge Tibolt

«4IP Group»Italiya kompaniyasining asoschisi va hamkori

Moroz Igor

Belorussiya Respublikasi Davlat sud ekspertizasi davlat qo'mitasining ilmiy-amaliy markazi rahbari

Noytebum Vin

Yevropa sud-tibbiy muassasalari tarmog'i maslahatchisi, Niderlandiya

Palay Mark

«Sidley Austin LLP» hamkori

Papuashvili Georgiy

«GLCC solutions»Yuridik professori, kompaniyaning xalqaro maslahatchisi

Perper Mixail

NORMA MChJ direktori, Soliq va bojxonayangiliklari gazetasining bosh muharriri

Petrachkov Sergey

«ALRUD» yuridik firma hamkori
Piron Vinsent

«Piron Consulting» kompaniya prezidenti

Reddi Jandip

Xalqaro yurist, tadqiqot va strategik xalqaro huquq firmasi "Nishith Desai Associates"

Richman Liza

«McDermott Will and Emery» Xalqaro yuridik firmaning hamkori

Sadikov Eduard

«LUKOIL Uzbekistan Operating Company» MChJ bosh direktorining huquqiy masalalar bo'yicha o'rinbosari

Sidikov Nodir

«Fieldfisher» LLP yuridik firma hamkori

Skayner Luns

"Dentons" xalqaro yuridik firmasining yuristi

Sloan Saymon

«Fieldfisher LLP» Hamkori

Smirnova Yekaterina

ANO "Xalqaro va qiyosiy huquqiy tadqiqotlar markazi" mutaxassisi, "Ivanyan and Partners" yuridik firmasining Monopoliyaga qarshi amaliyot rahbari
Alomxina Yuliya

«Cleary Gottlieb Steen & Hamilton» xalqaro yuridik firma hamkori

Suvorov Mixail

«Cleary Gottlieb Steen & Hamilton» xalqaro yuridik firma hamkori

Султан Анна

«Miller&Chevalier» xalqaro yuridik firma maslahatchisi

Tvauri Georgy

Levan Samxarauli nomidagi Milliy sud ekspertizasi byurosi direktori, Gruziya

Tvauri Georgy

Levan Samxarauli nomidagi Milliy sud ekspertizasi byurosi direktori, Gruziya

Feyrstoun Tomas

Baker McKenzie yuridik firma hamkori

Feyzibayeva Nozima

Sidley Austin LLP huquqshunosi

Fidayev Feruz

DLA Piper yuridik firma hamkori

Xansen Yulian

DLA Piper yuridik firma hamkori

Xarker Greymi

«Gateley Plc» yuridk firma hamkori

Xey Djon

“Dentons” xalqaro yuridik firmasining hamkori
Xeyli Richard

«Gateley Plc» yuridik firna hamkori

Zhang Zhenli

“DeHan” yuridik idoralaridagi hamkori, Pekin advokatlar assotsiatsiyasining tashqi aloqalar bo'limining a'zosi

Chen Xuan

Shinjon Uyushmasi Xalqaro ishlar bo'yicha komissiya direktorining o'rinbosari

Shon Oliver

Myunxen tuman sudining sudyasi

Shamsul Kamar

CSQLaw boshqruvchi hamkor
 

Ishtirokchilarni saytga joylashtirish va qoʻshishni Forumga tayyorgarlik koʻrish va oʻtkazish boʻyicha Shtab tomonidan amalga oshiriladi.

Tashkilotchi

Minjust

Hamkorlar

Adolat
RILP
CIS