Forum ishtirokchilarini ro‘yxatga olish boshlandi
Ta’kidlash joizki, Forum faqat o‘zini-o‘zi qoplash hisobiga o‘tkazilmoqda. Barcha tashkiliy xarajatlar Forumning rasmiy hamkorlari, shuningdek, roʻyxatdan oʻtish toʻlovlari hisobidan qoplanadi.
Bo‘lajak Forumda ishtirok etish uchun ushbu veb-saytdan quyidagi havola orqali ro‘yxatdan o‘tish kerak: https://reg.tashkentlawspring.uz/.
Har bir xorijiy ishtirokchi uchun ro‘yxatdan o‘tish yig‘imi miqdori 500 AQSh dollari, har bir milliy ishtirokchi uchun – 2 500 000 so‘mni tashkil etadi.
Ushbu to‘lov hisobidan quyidagi xarajatlar qoplanadi:
– ishtirokchining xohishiga ko‘ra yalpi majlis, muhokama sessiyalari va mahorat darslarida qatnashish;
– Forumning ikki kuni davomida kofe-breyklar, tushlik, kechki ovqatlar, shu jumladan yakuniy gala-kechki ovqat.
Forum doirasida ishtirokchilar turli mamlakatlardagi hamkasblari bilan muloqot qilish uchun qulay maydonga ega bo‘ladilar. O‘tgan yillar tajribasi shuni ko‘rsatadiki, Forum geografiyasi 40 dan ortiq davlatni birlashtiradi.

Registration of forum participants has started
Registration of participants of the International Legal Forum "Tashkent Law Spring" has begun from March 10, 2023.
First of all, it should be noted that the Forum is held solely at the expense of self-sufficiency. All organizational expenses are covered by the official partners of the Forum, as well as registration fees.
In order to take part in the upcoming Forum, you must register through this website at the following link: https://reg.tashkentlawspring.uz/.
The amount of the registration fee for each foreign participant is 500 US dollars, for each national participant – 2,500,000 soums.
This amount includes:
– participation in the plenary session, discussion sessions and master classes at the choice of the participant;
– coffee breaks, lunches, dinners, including the final gala dinner, during the two days of the Forum.
On the margins of the Forum, participants will also have a comfortable space for communication with colleagues from different countries. As the experience of previous years shows, the geography of the Forum unites more than 40 countries.